Ralph Rilton olja

142974

RILTON, Ralph (1907-2006): "Familjen", signerad, olja på duk, 64x72 cm

Konst, Måleri

Ralph Rilton olja

Budhistorik (6 bud)
397588
397587
1 600
397586
391343
390495
450

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.