Appliquer 17/1800-tal Louis XV-typ

142972

APPLIQUER, 1 par, för två ljus vardera, 17/1800-tal, Louis XV-typ, förgylld mässing, höjd 39 cm

En arm med lagning, borrade för el

Diverse

Budhistorik (24 bud)
397810
397809
3 800
397808
3 600
397807
3 400
397806
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.