Birger Birger Ericson oljemålning

142971

BIRGER-ERICSON, Birger (1904-1994): "Sophämtarna", olja på duk, 120x98 cm

Duklagning

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
397614
397612
1 800
397492
1 700
397430
950
390768
900

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.