Emma Toll oljemålning

142966

TOLL, Emma (1847-1917): Flickporträtt, signerad E. Toll, olja på duk, 45x38 cm

Konst, Skulptur

Emma Toll oljemålning

Budhistorik (5 bud)
397582
3 200
396168
396167
2 800
390370
390369

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.