Johan Adam Vogt karmstolar

142961

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johan, signerade Io.Vo. (Johan Adam Vogt, stolmakare i Stockholm, verksam 1834-43), mahogny

Lagningar

Johan Adam Vogt karmstolar

Budhistorik (20 bud)
397722
397719
1 900
397718
1 800
397717
1 700
397715
1 600

Slutpris SEK:
206 EUR, 246 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.