Chiffonjé senempire

142959

CHIFFONJÉ, senempire, mahognyfanerad, svart stenskiva, inredningen valnötsfanerad, höjd 150, 96x49, nycklar finns

Smärre skador, skivan senare

Chiffonjé senempire

Budhistorik (9 bud)
397753
397752
1 300
397529
394877
393274

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.