Spegel empire

142955

SPEGEL, 1800-tal, senare glas, förgylld dekor, 171x66 cm

Färgbortfall

Speglar

Spegel empire

Budhistorik (24 bud)
396764
7 800
396770
7 600
396764
7 400
396769
7 200
396764
7 000

Slutpris SEK:
7 800
802 EUR, 913 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.