Ellis Wallin oljemålning

142954

WALLIN, Ellis (1888-1972): "Båtar och sjöbod", signerad och daterad Ellis Wallin -41, olja på duk, 54x65 cm

Konst, Måleri

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (4 bud)

392289
392806
392289
390330

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.