Anshelm Dahm oljemålning

142923

DAHL, Anshelm ( född 1897-1964): Höstlandskap, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 58x94 cm

Konst, Måleri

Anshelm Dahm oljemålning

Budhistorik (4 bud)

395218
500
395066
391060
389058

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.