Severin Nilson oljemålning

142922

NILSON, Severin (1846-1918): Motiv från Dalarna, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 63x99 cm

Konst, Måleri

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (14 bud)
396723
8 000
396722
7 400
396721
7 200
396708
7 000
396707
6 400

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.