Ellis Wallin oljemålning

142921

WALLIN, Ellis (1888-1972): Stilleben med blommor och frukt, signerad och daterad Ellis Wallin -42, olja på duk, 82x65 cm

Konst, Måleri

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
395833
395832
395831
900
395830
600
395623

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.