Frans Wilhelm Odelmark oljemålning

142920

ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Motiv från Falsterbo, signerad FW Odelmark, olja på duk, 50x75 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
395382
394862
391092
390504
750
389674
700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.