Henri Sert oljemålning

142919

SERT, Henri (Frankrike 1934-1964): Ansikte, signerad och daterad H. Sert 1959, olja på duk, 92x65 cm

Konst, Måleri

Henri Sert oljemålning

Budhistorik (4 bud)

396272
5 000
393432
2 600
393373
389213

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.