Olle Kåks litografier

142915

KÅKS, Olle (1941-2004): 2 st, Kompositioner, signerade och numrerade, färglitografi, ca 38x30 vardera

Olle Kåks litografier

Budhistorik (13 bud)
396558
396556
750
396557
750
396556
700
396554
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
1 400

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.