Siri Kroné oljemålning

142911

KRONÉ, Siri (1900-tal): "Björkö", signerad och daterad -1970, olja på pannå, 45x54 cm

Konst

Siri Kroné oljemålning

Budhistorik (3 bud)

390590
390459
390279

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.