Lennart Gram oljemålning

142907

GRAM, Lennart (1910-1996): "Laterna Magica", signerad och daterad Gram 1969, olja på duk, 66x73 cm

Konst, Måleri

Lennart Gram oljemålning

Budhistorik (19 bud)
396568
4 200
396567
396566
3 800
396565
3 600
396564
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.