Bengt Lindström färglitografi

142906

LINDSTRÖM, Bengt (född 1925): Figurkomposition, signerad Lindström, 3/99, färglitografi, 75x54 cm

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (13 bud)
393277
1 600
395272
393277
394527
393277
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.