Matservisdelar Ranka samt allmoge

142870

MATSERVISDELAR, 56 st., Gustavsberg, Stig Lindberg, bestående av "Ranka" 39, samt "Allmoge" 17 delar

Enstaka nagg samt slitage

Keramik/Porslin

Budhistorik (15 bud)
395720
395700
1 900
395719
1 900
395700
1 800
395644
1 700

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.