Örjan Wikström

142866

WIKSTRÖM, Örjan (född 1948): Interiör, signerad o daterad Örjan Wikström -86, blandteknik på papper, 49x64,5 cm, oramad

Örjan Wikström

Budhistorik (3 bud)

390117
387987
650
387509

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.