Porslin Kina

142861

TALLRIKAR, 2+1+1 st, BOJAN, porslin, Kina, dekor i emaljfärger, tallrikarnas diameter 22-23,5, bojanens höjd ca 23 cm

Skador, nagg och sprickor

Orientaliskt

Porslin Kina

Budhistorik (5 bud)
396033
650
393268
600
393268
396023
393268

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.