Sten Birger Rudnäs oljemålning

142856

RUDNÄS, Sten Birger (född 1932): "Morron, middag, kväll", Gotland, signerad Runäs, olja på duk, 90x135 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (12 bud)
395062
393310
2 800
395061
2 600
393310
2 400
391582

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.