Nelimarkka oljemålning

142849

NELIMARKKA, Eero (1891-1977): Interiör med pojke, signerad o daterad Nelimarkka 1917, olja på duk, 59x48 cm

Konst, Måleri

Nelimarkka oljemålning

Budhistorik (17 bud)
396053
6 400
389348
6 200
389217
6 000
389217
5 400
388274
5 200

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.