Tallrikar Kina

142848

TALLRIKAR, 2 st snarlika, porslin, Kina, 1700-tal, diameter ca 21,5 vardera

Skador och lagningar

Orientaliskt

Tallrikar Kina

Budhistorik (4 bud)

396499
392774
700
392773
650
388717

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.