Lennart Rodhe litografi

142839

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1975, 285/350, färglitografi, 30x40 cm

Smärre fläckar

Lennart Rodhe litografi

Budhistorik (10 bud)
396146
395837
396145
395837
950
396144
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.