Anta Pirak oljemålning

142837

PIRAK, Anta (1873-1951): Motiv från fjällen Jockmock, signerad och daterad "Anta Pirak Jockmock sept 1937, olja på duk, 63x98 cm

Konst, Måleri

Anta Pirak oljemålning

Budhistorik (25 bud)
396008
1 900
395866
1 800
396005
1 700
395866
1 600
396003

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.