Per Wåhlström oljemålningar

142834

WÅHLSTRÖM Per (född 1931):(2) Stilleben samt sitt konstnärshus på söder, monogramsignerade PW, olja på duk samt pannå, 45x60 resp. 44x71 cm

Konst, Måleri

Per Wåhlström oljemålningar

Budhistorik (1 bud)

396149
2012-08-16 22:25:01

2012-08-16 kl 22:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.