Per Wåhlström oljemålning

142833

WÅHLSTRÖM Per (född 1931): Landskapsbild, monogramsignerad PW, olja på duk, 99x65 cm

Konst, Måleri

Per Wåhlström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

395881
2012-08-16 18:19:31

2012-08-16 kl 20:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.