Inger Kihlman torrnål

142831

KIHLMAN, Inger (1933-98): Landskap, numrerad 6/15, signerad och daterad 82, torrnål, 34x42 cm

Inger Kihlman torrnål

Budhistorik

2012-08-16 kl 19:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.