Mariana Manner färglitografi

142830

MANNER, Mariana (född 1943): "Blå Nil" signerad och daterad Mariana Manner 92, numrerad 58x150, 38x48 cm

Mariana Manner färglitografi

Budhistorik (11 bud)
395869
395743
750
395721
700
394443
650
393150
600

Slutpris SEK:
82 EUR, 94 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.