Bert Johnny Nilsson litografi

142826

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Figurkomposition, signerad, 110/150, färglitografi, 78x54 cm

Konst

Bert Johnny Nilsson litografi

Budhistorik (11 bud)
395826
395650
395650
600
395277
550
395649
550

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.