Bert Johnny Nilsson litografi

142825

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): Figurkomposition, signerad, 114/150, färglitografi, 60x77 cm

Bert Johnny Nilsson litografi

Budhistorik (6 bud)
395977
650
393290
600
394529
550
393290
500
387031
450

Slutpris SEK:
650
67 EUR, 76 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.