Edelman litografi

142823

EDELMAN, Yrjö (född 1941): Röd kjol, signerad Y. Edelmann EP, Mourlot, färglitografi, 70x51

Edelman litografi

Budhistorik (13 bud)
395755
395735
1 400
395754
1 400
395735
1 300
395662

Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.