Rune Persson oljemålning

142822

PERSSON, Rune (1914-1990): Trädgårdsmotiv, signerad Rune Person, olja på duk, 50x75 cm

Konst, Måleri

Rune Persson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

395068
395923
395068

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.