Stolar mahogny NK

142820

STOLAR, 14 st, mahogny, 1920-tal, skyltmärkt NK (Nordiska Kompaniet)

Bruksslitage

Stolar mahogny NK

Budhistorik (2 bud)

388326
8 000
387601

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.