Antoni Tapies litografi

142818

TAPIES, Antoni (född 1923): Fregoli, plate 7, färglitografi 1969, signerad och numrerad Tapies 65/100. Editerad av Sala Gaspar, Barcelona, 42x33 cm, litteratur: Galfetti 217

Antoni Tapies litografi
Budhistorik (25 bud)
395660
1 700
395603
1 600
395659
1 600
395603
395658
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.