Norrländs småstad

142813

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Norrländsk småstad, otydligt signerad, olja på duk, 80x110 cm

Konst

Norrländs småstad

Budhistorik (22 bud)
395293
5 000
395767
4 800
395293
4 600
395766
4 400
395293
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.