Gunga 1800-tal

142805

GUNGA, för barn, 1800-talets första hälft, blåmålad, längd 145 cm

Diverse, Allmoge

Gunga 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
395925
395921
395889
395920
950
395889
900

Slutpris SEK:
123 EUR, 141 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.