Michael Qvarsebo färglitografi

142803

QVARSEBO, Michael (född 1945): Komposition, färglitografi, signerad M Qvarsebo, numrerad 6/75, 75x55 cm

Budhistorik (19 bud)
395416
395210
395413
395210
950
395081
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.