Staffan Hallström litografi

142799

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Bågskyttar, signerad Staffan Hallström, 6/14, litografi, 56x68 cm,

Staffan Hallström litografi

Budhistorik (1 bud)

395234
2012-08-15 16:12:33

2012-08-15 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.