Gustav Alexandersson litografi

142796

ALEXANDERSSON, Gustav (1901-76): I hamnen, signerad G. Alex,199/260, färglitografi, 51x63 cm

Budhistorik

2012-08-15 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.