Sven-Göran G:son Svensson

142795

SVENSSON G:SON Sven-Göran (född 1943): Figurkomposition, signerad och numrerad S-G-son, 66/300, färegoffset, 58x41 cm

Sven-Göran G:son Svensson

Budhistorik

2012-08-15 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.