Tuschteckningar

142794

TUSCHTECKNINGAR (1900-tal, 6 st): Figurkompositioner, signerade, varierande mått

Konst, Måleri

Tuschteckningar

Budhistorik (1 bud)

392609
2012-08-09 23:39:19

2012-08-15 kl 21:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.