Ulrica Hydman Vallien akvarell

142791

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tęte-ā-tęte, signerad Ulrica HV, akvarell, 36x48 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
387893
392084
387893
387892
550
386984
500

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.