Peter Dahl färglitografi

142790

DAHL, Peter (född 1934): Våreld, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 43x58 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (8 bud)
395371
650
395468
600
395371
550
395467
500
395371
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.