Peter Dahl färglitografi

142789

DAHL, Peter (född 1934): Kroginteriör med figurer, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, 55x41 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (5 bud)
395420
500
395366
450
395419
395366
394653

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.