Ulrica Hydman Vallien akvarell

142788

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, akvarell, 36x50 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
395535
1 900
395534
1 800
395533
1 700
395532
1 600
390203

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.