Peter Dahl litografi

142787

DAHL, Peter ( född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, bladstorlek, 43x29 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (1 bud)

395373
2012-08-15 20:00:29

2012-08-15 kl 22:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.