Wilfredo Lam färgetsning

142784

LAM, Wilfredo (1902-1982): Komposition, signerad, EA, färgetsning, 31x72

Bristning

Wilfredo Lam färgetsning
Budhistorik (4 bud)

395092
900
395059
850
393547
700
392955
650

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.