Wilfredo Lam färgetsning

142783

LAM, Wilfredo (1902-1982): Komposition, signerad, EA, färgetsning, 31x73 cm

Wilfredo Lam färgetsning

Budhistorik (5 bud)
395358
900
393548
700
392959
650
392647
392646

Slutpris SEK:
900
93 EUR, 105 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.