Björn Adegren

142782

ADEGREN, Björn (född 1931): "Gatuliv I", signerad och daterad Björn Adegren 84, blandteknik, 37x32 cm

Konst, Måleri

Björn Adegren

Budhistorik (11 bud)
395440
750
388609
700
388095
650
388604
600
388095
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.